Yoğun Bakım Ambulans Hizmeti

HASTANELERARASI YOĞUN BAKIM HASTA NAKİL HİZMETİ

Hastanede tedavisi devam eden ve farklı bir sağlık kuruluşundan hizmet almak veya tedaviye devam etmek isteyen bireylerin sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir.

Tedaviye farklı bir kurumda devam edecek kişinin nakil hizmeti, doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılır.

Ambulanslarımızda yoğun bakım düzeyinde müdahale olanağı veren ventilatör, defibrilatör, pulseoksimetri, pulser, enjeksiyon pompası gibi acil kalp, ritim, solunum ya da genel vücut travması problemlerine girişimde bulunabilecek her türlü tıbbi donanım, araç ve malzeme mevcuttur.

Nakil işlemi uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, tedaviye devam edileceği yoğun bakım servisine kadar teslim edilir.

 

ULUSLARARASI YOĞUN BAKIM HASTA NAKİL HİZMETİ

Hastanede tedavisi devam eden ve farklı bir sağlık kuruluşundan hizmet almak veya tedaviye devam etmek isteyen bireylerin sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir.

Tedaviye farklı bir kurumda devam edecek kişinin nakil hizmeti, doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılır.

Ambulanslarımızda yoğun bakım düzeyinde müdahale olanağı veren ventilatör, defibrilatör, pulseoksimetri, pulser, enjeksiyon pompası gibi acil kalp, ritim, solunum ya da genel vücut travması problemlerine girişimde bulunabilecek her türlü tıbbi donanım, araç ve malzeme mevcuttur. Nakil işlemi uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, tedaviye devam edileceği yoğun bakım servisine kadar teslim edilir.

Uluslararası hasta nakil hizmetlerinde mesafeye bağlı olarak; hasta ve ekibin can ve mal güvenliğini sağlamak adına ek personel görevlendirilir.

 

ŞEHİRLERARASI YOĞUN BAKIM HASTA NAKİL HİZMETİ

Hastanede tedavisi devam eden ve farklı şehirdeki bir sağlık kuruluşundan hizmet almak veya tedaviye devam etmek isteyen bireylerin sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir.

Tedaviye farklı bir kurumda devam edecek kişinin nakil hizmeti, doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılır.

Ambulanslarımızda yoğun bakım düzeyinde müdahale olanağı veren ventilatör, defibrilatör, pulseoksimetri, pulser, enjeksiyon pompası gibi acil kalp, ritim, solunum ya da genel vücut travması problemlerine girişimde bulunabilecek her türlü tıbbi donanım, araç ve malzeme mevcuttur.

Nakil işlemi uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, tedaviye devam edileceği yoğun bakım servisine kadar teslim edilir. Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerinde mesafeye bağlı olarak; hasta ve ekibin can ve mal güvenliğini sağlamak adına ek personel görevlendirilir.