DR. AYKAN ÇELİKEL

 

Sağlık hizmeti denildiğinde devlet ve üniversite hastanelerinin akla geldiği bir dönemde; 1988 yılında, sağlık hizmeti sunumu iş hayatımıza poliklinik hizmetleri vererek başladık.

Kaliteli hizmet sunumu ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sonucunda günden güne artan talebin karşılanabilmesi için 1993 yılında Çiğli Tıp Merkezi’ni hayata geçirdik. Sunduğumuz hizmetlerde hep en iyiyi hedefleyerek, sağlık sektöründe bir çok alanda öncü olmaya çalıştık ve İLKleri gerçekleştiren bir kurum yarattık.

1996 yılında, İzmir’in en yüksek teknolojiye sahip görüntüleme merkezini kurarak yine alanımızda bir ilki gerçekleştirdik. Sağlık sektöründeki uluslar arası gelişmeleri ve yaklaşımları günü gününe takip ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Mobil sağlık hizmetlerinin; sağlık hizmet sunumu kalitesinin yükseltilmesi ve sağlık hizmeti sunum maliyetlerinin düşürülmesinde artan önemi nedeniyle 2000 yılında Ege Ambulans markası ile mobil sağlık hizmetleri vermeye başladık.

Kurduğumuz mobil sağlık hizmet ağı ile birlikte, hastanecilik hizmetlerini komşu ilçelerden almak durumunda kalan Gaziemir ve Menderes Belediyeleri’nin halk sağlığını geliştirme projelerini ilk kez hayata geçirdik ve bunun sonucunda 2015 yılında Bursa’da düzenlenen Yaşlı Dostu Kentler Sempozyumunda Gaziemir Belediyesi’nde verdiğimiz hizmetler için ödül aldık.

2006 yılından beri Gaziemir ve Menderes Belediyelerinde verdiğimiz evde bakım, hasta bakım, yara bakımı, diyetisyenlik , psikolojik danışmanlık ve hekimlik hizmetlerinden elde ettiğimiz tecrübelerimizi Aden Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi markası ile İzmir’in en modern tesislerinden biriyle vatandaşların kullanımına sunduk. Bundan sonraki dönemde de benzer projeler ile sektröde var olmaya ve öncü olmaya devam edeceğiz.

Bizleri tercih eden herkese teşekkürü borç biliyoruz.