YURTİÇİ HAVA AMBULANS HİZMETİ

Karayolu ile ulaşımın uzun süreceği ve nakledilecek kişinin uçuşa uygundur raporu bulunması durumunda sunulan yurt içi havayolu nakil hizmetidir.

Hava ambulans hizmeti hem ambulans uçakla hem de ticari uçuşlarda sağlık ekibi desteği ile verilebilmektedir. Hava ambulansı transferlerinde, havaalanına nakil hizmeti ve apron girişi ambulans ekibi tarafından sunulmaktadır.

Ticari uçuşlarda hastanın yanına sağlık ekibi (doktor, paramedik, hemşire vb.) ve tıbbi müdahaleye uygun ekipman verilmektedir. Havayolu transferinin tamamlanmasından sonra talebe bağlı olarak ekibimiz hastaya gideceği adrese kadar refakat edebilmektedir.

 

YURTDIŞI HAVA AMBULANS HİZMETİ

Karayolu ile ulaşımın uzun süreceği ve nakledilecek kişinin uçuşa uygundur raporu bulunması durumunda sunulan yurt dışı havayolu nakil hizmetidir. Hava ambulans hizmeti hem ambulans uçakla hem de ticari uçuşlarda sağlık ekibi desteği ile verilebilmektedir.

Hava ambulansı transferlerinde, havaalanına nakil hizmeti ve apron girişi ambulans ekibi tarafından sunulmaktadır. Ticari uçuşlarda hastanın yanına sağlık ekibi (doktor, paramedik, hemşire vb.) ve tıbbi müdahaleye uygun ekipman verilmektedir.

Havayolu transferinin tamamlanmasından sonra talebe bağlı olarak ekibimiz hastaya gideceği adrese kadar refakat edebilmektedir.