Devam Eden İşler

GAZİ HASTANESİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

 

Firmamız, Özel Hastaneler Yönetmeliği 40. madde gereği Gazi Hastanesi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Gazi Hastanesi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakilleri ile Gazi Hastanesi’nin sponsor olduğu Altınordu FK spor müsabakalarında ambulans ve sağlık ekibi güvencesi vermekteyiz.

MENEMEN YAŞAM SAĞLIK ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

Firmamız, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkında yönetmeliğin Acil Hizmetler ve Ambulanslar ile ilgili 24. maddesinin 8b bendi gereği Menemen Yaşam Sağlık Tıp Merkezi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Menemen Yaşam Sağlık Tıp Merkezi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

AKUT KALP HASTANESİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

 

Firmamız, Özel Hastaneler Yönetmeliği 40. madde gereği Akut Kalp Hastanesi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Akut Kalp Hastanesi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

BATI ANADOLU MERSİNLİ CERRAHİ TIP MERKEZİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

 

Firmamız, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkında yönetmeliğin Acil Hizmetler ve Ambulanslar ile ilgili 24. maddesinin 8b bendi gereği Batı Anadolu Mersinli Cerrahi Tıp Merkezi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Batı Anadolu Mersinli Cerrahi Tıp Merkezi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

KAŞKALOĞLU GÖZ HASTANESİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

Firmamız, Özel Hastaneler Yönetmeliği 40. madde gereği Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

.

ÖZALTIN A.Ş. İZMİR – İSTANBUL OTOYOL PROJESİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

 

Firmamız İzmir – İstanbul Otoyol projesinde, iş güvenliği tedbirlerinin sağlanması ve acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması ve en yakın sağlık kuruluşuna nakil gerçekleştirilmesi hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin görev yaptığı tam donanımlı hasta nakil ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Özaltın A.Ş. ile yaptığımız anlaşma kapsamında, şantiyenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

PARK TIP MERKEZİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

Firmamız, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkında yönetmeliğin Acil Hizmetler ve Ambulanslar ile ilgili 24. maddesinin 8b bendi gereği Park Tıp Merkezi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Park Tıp Merkezi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

YÜCELEN HASTANELER GRUBU ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

 

Firmamız, Özel Hastaneler Yönetmeliği 40. madde gereği Yücelen Hastaneler Grubu’na anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Yücelen Hastaneler Grubu ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

ALİAĞA TIP MERKEZİ ANLAŞMALI AMBULANS HİZMETİ

Firmamız, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkında yönetmeliğin Acil Hizmetler ve Ambulanslar ile ilgili 24. maddesinin 8b bendi gereği Aliağa Tıp Merkezi’ne anlaşmalı ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibimizin çalıştığı tam donanımlı acil yardım ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Aliağa Tıp Merkezi ile yaptığımız anlaşma kapsamında, hastanenin bakanlık, il sağlık müdürlüğü ve kalite denetimlerinde hazır bulunmakta ve yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil, acil yardım ve yoğun bakım nakillerini gerçekleştirmekteyiz.