Kamu İhaleleri Sağlık Hizmetleri

Firmamız 2004 yılından bu güne kamu kurum ve kuruluşlarının ihaleleri kapsamında sağlık hizmetleri vermektedir. Bugüne kadar personelli ambulans hizmetlerinden, evde bakım hizmetlerine, uzman sağlık personeli temini ve ölüm belgesi düzenleyici hekimlik hizmetlerinden, cenaze hizmetlerine, sağlık hizmetleri konusunda Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermektedir.

Firmamız sağlık hizmet ihalelerine katılmak için gerekli iş bitirme belgesi ve ruhsatlara sahip olup, konsorsiyum veya ortak teklif verme konusunda da diğer sektör firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız bugüne kadar sektörde öncü olan birçok kamu ihalesi gerçekleştirmiştir. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan personelli acil yardım ambulans hizmeti ihalesi,

Gaziemir ve Menderes Belediyeleri Halk Sağlığını Geliştirme Hizmetleri İhaleleri, Aydın Büyükşehir, Karşıyaka, Buca, Çiğli, Bornova, Bayraklı, Balçova, Karabağlar, Konak Belediyeleri ölüm raporu düzenlenmesi hekimlik hizmetleri, Tokat Devlet Hastanesi şehiriçi ve şehirlerarası hasta nakil hizmetleri ihalesi gibi birçok kamu ihalesi firmamız tarafından hayata geçirilmiştir.